Oferta archiwalna

Naprawa i Serwis AGD Pralek, Kuchenek, Zmywarek i Lodówek

Oferta archiwalna

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

inne
Nasza firma od lat specjalizuje się w naprawie sprzętu AGD. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej uporczywymi awariami domowych urządzeń. Nasza ekipa to wykwalifikowani specjaliści, dzięki którym ogromna ilość sprzętów odzyskała sprawność i może nadal dobrze służyć domownikom.
Zdajemy sobie sprawę, że awaria pralki czy lodówki jest niezwykle kłopotliwą sytuacją. Niejednokrotnie winna jest niewielka usterka, której domownicy nie potrafią jednak zlokalizować i naprawić. Czasami decydujecie się Państwo na szybki zakup nowego urządzenia, aby skutecznie rozprawić się z problemem. Teraz nie jest to konieczne, ponieważ nasz serwisant szybko zjawi się na miejscu i zdiagnozuje awarię. Jej naprawa zwykle okazuje się o wiele mniej kosztowna niż zakup nowej pralki czy lodówki. Nie ma konieczności dostarczania urządzenia do serwisu na drugim końcu miasta, bo przyjedziemy pod wskazany adres. Dzięki nam oszczędzacie Państwo pieniądze i czas.
Co oferujemy?
Dojazd do klienta oraz diagnozę i naprawę na miejscu.


Roczną gwarancję na nasze usługi.


Dostosowanie terminu wizyty do potrzeb klienta.


Naprawy z wykorzystaniem najlepszych jakościowo części zamiennych.


Profesjonalne usługi w korzystnej cenie.
Jeśli domowy sprzęt odmawia posłuszeństwa, na pewno potrafimy pomóc.
Naprawiamy sprzęt AGD następujących producentów


AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.


Ważne do: 2019.07.22, wyświetleń: 39

nr ogłoszenia: 19097