Oferta archiwalna

Nauka, Lekcje, Korepetycje Angielski

Oferta archiwalna

60,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

inne


Nauka Krosno, Angielski Krosno, Korepetycje Krosno

Cześć

Fajnie, że tutaj jesteś zanim, więc zdecydujesz  się, czy chciałbyś lub chciałabyś ze mną współpracować opowiem Ci trochę o sobie.
Na początek kilka ważnych informacji:


- Nauczaniem angielskiego zajmuje się już od ponad 3 lat.


- Jest to mój zawód i sposób na życie


- Język angielski stosuje zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, chyba nawet częściej niż polski (czytanie artykułów, oglądanie filmów, utrzymanie kontaktów ze znajomymi, tłumaczenia CV oraz tłumaczenia symultaniczne).


- Nie ukończyłem studiów filologii angielskiej (co jest plusem, ale o tym za chwilę*).


- Uczę gimnazjalistów (obecnie 7 klasa szkoły podstawowej), licealistów, studentów oraz dorosłych.


- Lekcji udzielam w swoim biurze (pomorska 98, niedaleko ronda solidarności), bądź dojeżdżam na wskazane miejsce.


- Wystawiam faktury VAT (ważna informacja, jeśli firma, w której pracujesz dofinansowuje kursy z języków obcych).
Jeśli chcesz nauczyć się języka od postaw, potrzebujesz pomocy w przygotowaniu się do testu gimnazjalnego/matury lub jesteś osobą, która „kiedyś miała angielski, ale chciałaby go sobie odświeżyć” to jesteś w dobrym miejscu.


Posiadam bardzo praktyczne podejście do języka angielskiego. Jestem dla Ciebie by Ci pomóc w nauce, a nie rozwiązywać kserówki, o których najprawdopodobniej na następny dzień zapomnisz, bądź będą robiły za dobrą podpórkę pod chwiejący się stół. Z doświadczenia wiem, że takie „papierowe” podejście obowiązuje wśród znacznej części absolwentów filologii, ponieważ jest to bardzo wygodne i szybkie, choć niekoniecznie efektywne (*plus, o którym napisałem wcześniej)
Na moich zajęciach zajmuje się gramatyką w takim stopniu byś był w stanie składnie się wypowiadać, przedstawię Ci podstawy gramatyczne na tyle na ile będziesz tego potrzebował. Głównie jednak zajmiemy się rozmową oraz poznawaniem słownictwa w odpowiednich sytuacjach, ponieważ to da Ci więcej niż wiedza o trybach warunkowych oraz czasie past perfect (chociaż jeśli będzie Ci to potrzebne, chętnie Ci o tym opowiem).
Cena za moje lekcje to 60 zł za godzinę zegarową, gdy widzimy się w moim biurze, a 70 zł za godzinę zegarową w przypadku dojazdu do osoby zainteresowanej. Na tej stronie znajdziesz osoby, które liczą mniej za godzinę. Moja stawka jest ustalona na takiej wysokości, ponieważ oprócz wiedzy, którą zdobędziesz na zajęciach, kupujesz również moje pełne zaangażowanie w Twój rozwój języka angielskiego poza ustalonymi godzinami.
Jeżeli dotarłeś do tej części ogłoszenia to bardzo Ci za to dziękuje.


Jeżeli chcesz ze mną współpracować to zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez numer telefonu


Ważne do: 2019.07.22, wyświetleń: 36

nr ogłoszenia: 19107